• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 0
  • 1000 m2
  • Kati: 1

Toke ne shitje në ‘’Mjull Bathore’’.
Toka ndodhet në Mjull Bathore Sauk, në një zonë shumë të mirë të Tiranës.
Ka nje siperfaqe bruto prej 1000 m2 dhe gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 110 euro/m2
Cmimi 110.000 euro

ID : PRO3564
Adresa: mjull bathore
Qyteti: Tirana
Zona: Mjull-Bathore
Cmimi:110,000 €
Sipërfaqja: 1000 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 0
Kati: 1

Prona të ngjashme

Tokë në shitje në “Mjull-Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
190,000 €
ID: PRO4620 Sipërfaqja: 1100 m2

Truall ne shitje ne “Mjull-Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
200,000 €
ID: PRO3958 Sipërfaqja: 940 m2

Toke ne shitje ne “Mjull-Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
Kontakto për cmimin
ID: PRO3956 Sipërfaqja: 4500 m2