• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 0
  • 1000 m2
  • Kati: 1

Jepet toke për shitje në ''Mjull Bathore''.
Toka ndodhet në Mjull Bathore Sauk, në një zonë shumë të mirë të Tiranës.
Ka nje siperfaqe bruto prej 1000 m2 dhe gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 110 euro/m2
Cmimi 110.000 euro

ID : PRO3564
Adresa: mjull bathore
Qyteti: Tirana
Zona: Mjull-Bathore
Cmimi:110,000 €
Sipërfaqja: 1000 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 0
Kati: 1

Prona të ngjashme

Truall ne shitje ne “Mjull-Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
200,000 €
ID: PRO3958 Sipërfaqja: 940 m2

Toke ne shitje ne “Mjull-Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
Kontakto për cmimin
ID: PRO3956 Sipërfaqja: 4500 m2

Toke ne shitje ne “Mjull Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
130,000 €
ID: PRO3955 Sipërfaqja: 1380 m2