• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 87 m2
  • Kati: 6

Shitet super apartament 2+1+2 në "Bllok" . Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 100 m2, dhe neto 87 m2, dhe ndodhet në katin e VI-të të një pallati te ri me ashensor. Është I organizuar në një dhomë ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është I investuar shumë mirë, duke filluar nga : sistemi qëndror ngrohje- ftohje, parket, pajisje elektroshtëpiake të markave më të mira, etj. Apartamenti shitet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi 170.000 euro Cmimi 1700 euro /m2

ID : PRO3525
Adresa: Blloku
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:170,000 €
Sipërfaqja: 87 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 ne zonen e ish-Bllokut tek ‘’Sheshi Wilson’’.

Tirana, Bllok
180,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 134 m2

Shitet apartament 2+1 te Rr.'' Margarita Tutulani''.

Tirana, Bllok
126,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet apartament 1+1 tek Garda.

Tirana, Bllok
115,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2