• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 68 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 me qira në ‘’Rrugën Tefta Tashko Koco’’

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të Tiranës, pranë Shkollës Ismail Qemali tek Bulevardi Zhan D’Ark.

Ka një sipërfaqe prej 67.5 m2 dhe ndodhet në katin e III-të në një ndërtim të ri me ashensor.

Është i organizuar në një sallon ndenjie, një ambjent gatimi dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.

Apartamenti është i mobiluar plotësisht me të gjitha kushtet e nevojshme.


Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO3523
Adresa: blv zhan d'ark
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Pazarit të Ri
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 68 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Pazari i Ri".

Tirana, Pranë Pazarit të Ri
450 € / Muaj
ID: PRO2400 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet me qira duplex super luks

Tirana, Prane Pazarit të Ri
1,750 € / Muaj
ID: PRO2066 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 310 m2