• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 3

Jepet apartament 2+1 me qira tek “Vizion Plus” në Don Bosko.
Jepet apartament me qira në një zonë të aksesueshme pranë me një sipërfaqe 120 m2. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi , ballkon, dy tualete si dhe korridor. Apartamenti ndodhet në katin e III-të një ndërtimi të ri cilësor të pajisur me ashensor. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme. Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO3520
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
200 € / Muaj
ID: PRO4090 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2