• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 95 m2
  • Kati: 5

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’.
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës dhe ka një siperfaqe prej 95 m2. Organizohet në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje + Kuzhine te perbashket, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e V-të dhe jepet I mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Apartamenti të ofron edhe një post parkimi që përfshihet në cmim.
Çmimi: 500 euro/muaj

ID : PRO3513
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
200 € / Muaj
ID: PRO4090 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2