• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 115 m2
  • Kati: 3

Shitet apartament 2+1 tek ''3 Vëllezërit Kondi''.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punime cilësore , me një sipërfaqe totale prej 115 m2 dhe 96 m2 neto. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe planimetri të këndshme.
Apartamenti ka dokumentacion të plotë hipotekor.
Çmimi 687 euro/m2 Cmimi total 79.000 euro

ID : PRO3508
Adresa: 3 vellezerit kondi
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Priftit
Cmimi:79,000 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3