• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 121 m2
  • Kati: 6

Shitet apartament 2+1 në ''Vasil Shanto'' Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në zonën e Vasil Shantos. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 121 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, një verandë, dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati të vitit 2000, shitet i mobiluar dhe është I paisur me dokumentacion të plotë hipotekor. Çmimi 900 euro/m2 Çmimi për shitje 110.000 euro

ID : PRO3505
Adresa: Vasil shanto
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Vasil Shantos
Cmimi:110,000 €
Sipërfaqja: 121 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6