• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 117 m2

Shitet apartament 2+1 tek ''Usluga'' Apartamenti ka një sipërfaqe prej 117 m2 dhe ndodhet në katin e XI-të të një pallati të ri me ashensor. Është I organizuar në dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashkë më një kuzhinë të përbashkët, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 107.000 euro

ID : PRO3502
Adresa: usluga
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Stacionit te Trenit
Cmimi:107,000 €
Sipërfaqja: 117 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1, ne Rrugën "Haxhi Hysen Dalliu''.

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
135,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Shitet apartament modern 1+1 ne shitje te "Usluga".

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
75,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Shitet apartament 1+1 në Rrugen "Hysen Haxhi Dalliu".

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
84,400 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 59 m2