• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 87 m2
  • Kati: 6

Shitet apartament 2+1 në ''Rrugën Vace Zela''. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të pallati të ri me ashensor, me nje siperfaqe 87 m2 e organizuar në një ambjent ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të plotë hipotekor, dhe ka një orientim nga perëndimi. Cmimi Total 88.000 euro

ID : PRO3501
Adresa: rruga vace zela
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:88,000 €
Sipërfaqja: 87 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 tek “21 dhjetori”.

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
120,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2

Shitet apartament 2+1 tek ''21 Dhjetori'' pranë ''Mondialit''

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
115,688 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2

Shitet apartament 3+1 në Rrugën "Konfernca e Pezes'', pranë hotel "Mondial"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
110,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 96 m2