• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 66 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 1+1 tek ''Kodra e Diellit''. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 78.12 m2, dhe neto 65.65 m2 dhe ndodhet në katin e IV-rt të një pallati të ri I pajisur me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, dhe ballkon. Apartamenti të ofron një jetesë të rehatshme dhe shumë komforte për atë që e zotëron. Orientimi I apartamentit është veri-perëndim. Cmimi 1200 euro/m2 Cmimi 93.750 euro

ID : PRO3498
Adresa: kodra e diellit
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Diellit
Cmimi:93,750 €
Sipërfaqja: 66 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament per shitje 1+1 tek ''Kodra e Diellit''.

Tirana, Kodra e Diellit
93,144 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2

Shitet apartament me 2+1 pranë Liqenit

Tirana,
88,200 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 98 m2

Shitet apartament me siperfaqe 126 m2 te Kodra e Diellit 2.

Tirana, Kodra e Diellit
700 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 126 m2