• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 256 m2
  • Kati: 1

Shitet ose jepet me qira vilë e sapoperfunduar tek ‘’Rruga e Kuvajtit’’. Vila është e sapopërfunduar në një zonë shumë të qetë, rezidenciale pranë Xibrakut, ne rrugen e Elbasanit. Vila ka një sipërfaqe trualli prej 400m2 dhe siperfaqe e ndertuar 256 m2. Karakteristikat e viles: Kati -1: Organizohet ne 5 poste parkingu, magazine dhe ambjente sherbimi Kati 0: Organizohet ne ambjentin I ndenjies dhe ambient gatimi, një dhome gjumi, nje tualet, korridor, verande. Kati I I-rë : Organizohet ne tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkone. Vila disponon certifikate pronesie. Çmimi për qira 3800 euro/muaj Çmimi për shitje 850.000 euro

ID : PRO3495
Adresa: prane xibrakut
Qyteti: Tirana
Zona: Sauk
Cmimi:850,000 €
Sipërfaqja: 256 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3
Kati: 1