• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 149 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 3+1 në ''Elbasan''. Apartamenti ndodhet në katin e IV-rt me një sipërfaqe prej 149 m2. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje me kuzhinë të përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamneti ka punime cilesore, qe nga hidrosanitaret etj. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 95.000 Euro

ID : PRO3494
Adresa: elbasan
Qyteti: Elbasan
Zona:
Cmimi:95,000 €
Sipërfaqja: 149 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

OKAZION! Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit, tek "7 Xhuxhat"

Tirana, Rruga e Elbasanit
85,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81.9 m2

Tek Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim.

Tirana, Bulevardi "Zogu i I"
88,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2

Shitet Apartament 1+1 tek “Komuna e parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
95,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2