• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 149 m2

Shitet apartament 3+1 në ''Elbasan''. Apartamenti ndodhet në katin e IV-rt me një sipërfaqe prej 149 m2. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje me kuzhinë të përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamneti ka punime cilesore, qe nga hidrosanitaret etj. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 95.000 Euro

ID : PRO3494
Adresa: elbasan
Qyteti: Elbasan
Zona:
Cmimi:95,000 €
Sipërfaqja: 149 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 tek “Rruga e Elbasanit” pranë ‘’Gjuhëve të Huaja’’

Tirana, Rruga e Elbasanit
125,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2

Tek ETC, European Trade Center një nga zonat dhe pallatet më të preferuara në Tiranë shitet Apartament 3+1.

Tirana, Blv. "Gjergj Fishta"
571,200 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 240 m2

Shitet apartament 2+1 pranë ‘’Spitalit Amerikan 2’’ dhe pranë ‘’Shkollës Ramazan Jarani’’

Tirana, Rruga e Dibres
85,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2