• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 2+1 te Rr.'' Margarita Tutulani''. Shitet apartament me sipërfaqe 90 m2, i cili ndodhet në katin e dytë banim të një pallati ekzistues. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 1400 euro/m2

ID : PRO3478
Adresa: rruga Margarita Tutulani
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:126,000 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 ne zonen e ish-Bllokut tek ‘’Sheshi Wilson’’.

Tirana, Bllok
180,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 134 m2

Shitet super apartament 2+1+2 në "Bllok" .

Tirana, Bllok
170,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 87 m2

Shitet apartament 1+1 tek Garda.

Tirana, Bllok
115,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2