• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek "Casa Italia", pranë spitalit "Hygeia". Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe një ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri 9 katësh. Pallati është i pajisur me ashensor. Apartamenti është i mobiluar me pajisje të reja, me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO3473
Adresa: casa italia
Qyteti: Tirana
Zona: prane Casa Italia
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qera super apartament 2+1 pranë ‘’Spitalit Hygeia’’.

Tirana, prane Casa Italia
250 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2

Jepet me qera apartament 1+1 pranë ‘’Spitalit Hygeia’’.

Tirana, prane Casa Italia
250 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Jepet me qira apartament 1+1 në tek pallatet e Malajzjanit tek kompleksi "Garden City"'.

Tirana, prane Casa Italia
280 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2