• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 28 m2

Jepet me qera ose shitet zyre ne rrugen "Him Kolli" Jepet me qera ose shitet zyre ne rrugen "Him Kolli". Ambjenti ka nje siperfaqe prej 28m2 dhe eshte e organizuar ne nje hapsire dhe nje tualet dhe ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme. Cmimi 250 euro ne muaj.

ID : PRO3471
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:28,000 €
Sipërfaqja: 28 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Shitet ose jepet me qira super zyre në ''Bllok ''

Tirana, Bllok
259,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

OKAZION Shitet ambjent per zyra në ''Bllok''.

Tirana, Bllok
35,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 33 m2

Shitet apartament tre dhoma gjumi pranë Sheshit Wilson.

Tirana, Bllok
300,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 157 m2