• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 105 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .
Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, ndodhet në katin e II-të, me një sipërfaqe prej 105 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i sapomobiluar nga fillimi, me mobilje të reja. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.
Cmimi 450 euro/ muaj pa taksa

ID : PRO3467
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
550 € / Muaj
ID: PRO4340 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
370 € / Muaj
ID: PRO4329 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 2+1 me qira në ‘’Don Bosko’’ tek “Fiori di Bosko”

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4297 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 95 m2