• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 97 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 per shitje tek fusha e ''Ali Demit '' Apartamenti ndodhet nje nga zonat qe i ploteson te gjitha kushtet dhe sherbimet e nevojshme per nje jetese me standarte te larta. Apartamenti ndodhet ne V-te banim, te nje pallati te ri me ashensor, me nje siperfaqe 106 m2 bruto dhe 97 m2 neto. Sapo futesh ne apartament, te bie ne sy arredimi i ngrohte i ambientit, i perzgjedhur me shume kujdes, dhe cdo ambient eshte i organizuar ne menyre mjaft te detajuar. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, nje garderobe, nje dhome ndenje, nje kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Ambientet kane sistem ngrohje-ftohje chiller, dyshemeja eshte e shtruar me parket te cilesise se larte. Apartamenti shitet I mobiluar dhe ka orientim veri-lindje. Cmimi 145.000 euro

ID : PRO3466
Adresa: ali demi
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:145,000 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1 ne shitje, prane "Kopeshtit Botanik".

Tirana, Pranë Kopshtit Botanik
95,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 88 m2

Apartamente 1+1 ne shitje, prane "Kopeshtit Botanik".

Tirana, Pranë Kopshtit Botanik
59,075 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 52 m2

Shitet shtëpi private + truall tek ‘’Xhamlliku’’.

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
110,000 €
Sipërfaqja: 140 m2