• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 150 m2

Jepet me qira kati I 1 I një vile tek ''Brryli''. Vila është e organizuar në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje, kuzhinë, tualet, dhe një ballkon. Vila është e mobiluar me të gjitha mobiljet e nevojshme dhe ka një sipërfaqe prej 150 m2 bashkë me ballkonin. Zona është shumë e zhvilluar ku do te gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme. Cmimi 35.000 leke /muaj

ID : PRO3464
Adresa: Brryli
Qyteti: Tirana
Zona: Brryli
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1