• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 96 m2
  • Kati: 1

Shitet apartament 3+1 në Rrugën "Konfernca e Pezes'', pranë hotel "Mondial" Shitet apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme në Rr. "Konfernca e Pezes". Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m2 neto dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe aneks gatimi, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon të mbyllur me vetratë. Apartamenti ndodhet në katin përdhe të një ndërtimi ekzistues 5-katësh. Apartamenti ka shumë dritë, dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Apartamenti është I pajisur me certifikate pronesie. Çmimi 110 000 euro total

ID : PRO3463
Adresa: 21 dhjetori
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:110,000 €
Sipërfaqja: 96 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 tek “21 dhjetori”.

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
120,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2

Shitet apartament 2+1 tek ''21 Dhjetori'' pranë ''Mondialit''

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
115,688 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2

Shitet apartament 2+1 në ''Rrugën Vace Zela''.

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
88,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 87 m2