• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 160 m2
  • Kati: 8

Jepet me qira Dublex 3+1 në’’Qendër’’.
Dublexi ka një sipërfaqe prej 160 m2 dhe ndodhet ne katin e VIII-të dhe IX-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një sallon të madh ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në nje pallat te ri me ashensor, me nje pamje shume te bukur. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje, dhe është i pajisur me sistem chiller. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Apartamenti të ofron edhe dy poste parkimi të përfshira në cmim.
Çmimi 1200 euro/muaj pa përfshirë taksat

ID : PRO3460
Adresa: qender
Qyteti: Tirana
Zona: ne qender prane Piaces
Cmimi:1,200 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 8
Google Maps