• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 75 m2
  • Kati: 7

Shitet apartament 2+1 te kompleksi "Simacom" . Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë tek kompleksi "Simacom" ngjitur me kompleksin "Green City" i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit. Apartamenti është në fazë përfundimi dhe ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në katin e VII-të me ashensor. Është e organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dy tualete dhe ballkon. Sipërfaqja e Apartamentit eshte 74.69 m2 neto dhe 116 m2 bruto. Tek kompleksi ndodhet nje garazhd me nje siperfaqe prej 12.50 m2, ne katin -2 dhe kushton 10.000 euro qe nuk perfshihet ne cmimin e apartamentit. Cmimi per Apartamentin 800 euro/m2, Total 92.800 euro

ID : PRO3452
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:92,800 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Shitet super apartament 3+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
107,156 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 101 m2

Shiten apartamente 2+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
94,696 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 85 m2

Shiten apartamente 1+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
60,965 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2