• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 95 m2
  • Kati: 3

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Bosko\'\' Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndjenjes, i përbashkët me ambjenin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon të bollshëm. Eshtë i arreduar me shumë me shije, I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri me ashensor dhe me një sipërfaqe prej 85 m2. Cmimi 500 euro/muaj

ID : PRO3451
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament me qira 3+1 në ‘’Don Bosko’’ .

Tirana, Don Bosko
400 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ .

Tirana, Don Bosko
400 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 88 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ .

Tirana, Don Bosko
400 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2