• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 95 m2
  • Kati: 3

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Bosko"
Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndjenjes, i përbashkët me ambjenin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon të bollshëm. Eshtë i arreduar me shumë me shije, I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri me ashensor dhe me një sipërfaqe prej 85 m2.
Cmimi 450 euro/muaj

ID : PRO3451
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO4202 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2

Apartament 2+1 me qera ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4201 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4187 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2