• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 96 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira kati I II-të I një vile tek ''Rruga e Elbasanit'' Në një nga zonat më të qeta të Tiranës, jepet me qira kati I II-të I një vile me një sipërfaqe prej 96 m2. Është I organizuar në ambjent ndenje, kuzhinë, nje dhome gjumi dhe një tualet. Vila të ofron një jetesë komode dhe është e mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe bashkëkohore. Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO3446
Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 96 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament 2+1 në fillim të rrugës së ‘’Elbasanit’’ tek “7 Xhuxhat”

Tirana, Rruga e Elbasanit
450 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 113 m2

Jepet me qera apartament 1+1 në Rrugën e Elbasanit.

Tirana, Rruga e Elbasanit
320 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qira apartament 2+1 pranë “7 Xhuxhave”.

Tirana, Rruga e Elbasanit
600 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: m2