• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 134 m2
  • Kati: 7

Jepet me qera apartament 3+1 në Qendër të Tiranës.
Apartamenti ka njw sipwrfaqe prej 134 m2, dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë banim të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor. Apartamenti është i shtruar me parket dhe ka punime shume cilësore. Orientimi I apartamentit eshte Jug-Perendim-veri cka të mundëson një ndricim natyral gjate dites.
Çmimi 1000 euro/muaj pa taksa

ID : PRO3432
Adresa: Qender
Qyteti: Tirana
Zona: Qender
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 134 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
300 € / Muaj
ID: PRO4052 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 2+1 me qira tek "Piaca"

Tirana, ne qender prane Piaces
330 € / Muaj
ID: PRO4039 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
400 € / Muaj
ID: PRO4035 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 61 m2