• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 6

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër të Tiranës.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashte banim të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor. Apartamenti ka punime shume cilësore, është i shtruar me parket, ka sistem chiller etj. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkingu.
Çmimi 850 euro/muaj pa taksa

ID : PRO3431
Adresa: Qender
Qyteti: Tirana
Zona: Qender
Cmimi:850 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
300 € / Muaj
ID: PRO4052 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 2+1 me qira tek "Piaca"

Tirana, ne qender prane Piaces
330 € / Muaj
ID: PRO4039 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
400 € / Muaj
ID: PRO4035 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 61 m2