• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 2
  • 80 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 me qira në rrugën e Durresit.

Apartamenti ka një siperfaqe prej 80 m2

Eshtë i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi te përbashkët, një dhomë gjumi dhe dy tualete.

Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues.

Apartmenti eshte I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme, kondicionere, lavastovilje

Cmimi i qirase 450 euro/muaj

ID : PRO3429
Adresa: Mine Peza
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Durresit
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 2
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Durrësit”

Tirana, Rruga e Durresit
650 € / Muaj
ID: PRO5949 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Rruga e Durrësit’’.

Tirana, Rruga e Durresit
400 € / Muaj
ID: PRO3316 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 8

Jepet me qira apartament 2+1 pranë Ish ambasades Jugosllave.

Tirana, Rruga e Durresit
350 € / Muaj
ID: PRO2780 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 6