• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 88 m2
  • Kati: 10

Shitet apartament 2+1 tek ''Fusha e Aviacionit''.
Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Ndodhet në katin e X-të banim dhe ka një sipërfaqe totale prej 99.84 m2 dhe neto 87.58 m2. Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në Tiranë me një plan urbanistik të rregullt.
Çmimi i shitjes Totali 94,850 euro

ID : PRO3413
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:94,850 €
Sipërfaqja: 88 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 10

Prona të ngjashme

Shitet super apartament 3+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
107,156 €
ID: PRO3762 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 101 m2

Shiten apartamente 2+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
94,696 €
ID: PRO3761 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 85 m2

Shiten apartamente 1+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
Kontakto për cmimin
ID: PRO3760 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2