• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 130 m2
  • Kati: 7

Super apartament 2+1+2 me qira në rrugën “Dritan Hoxha”, tek “Kupola”

Jepet me qira apartament me sipërfaqe 130 m2 dhe ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri me ashensor.

I organizuar në ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone.

Apartamenti është I mobiluar me shumë shije, I gjithi I shtruar me parket, sistem qëndror kondicionimi.

Ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme.

Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO3411
Adresa: laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7
Google Maps