• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 4

Jepet me qira apartament 1+1 në “Don Bosko”

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë në ‘’Don Bosko’’.

Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Ndodhet në katin e IV-rt të një ndërtimi të ri, shumë cilësor dhe ka një sipërfaqe prej 65m2.

Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.

Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO3380
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4119 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2