• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 110 m2
  • Kati: 4

Apartament 3+1 me qira në ‘’Don Bosko’’.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt të një pallati të ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 110 m2 e cila eshte e organizuar ne sallon ndenje me kuzhine te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon. Dhomat kane hapesire te bollshme dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti do të mobilohet me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ka te instaluar kondicioner ne sallon dhe ne dhomen e gjumit per ngrohjen dhe ftohjen. Pallati ofron administrim.
Cmimi 700 euro/m2

ID : PRO3379
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4119 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2