• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera Apartament 2+1 në zonën e ish-Bllokut. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenjeje me ambient gatimi e ngrënieje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri, me një sipërfaqe prej 120 m2. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode, dhe vendodhja e apartamentit të ofron shumë facilitete të shumta pasi është përballë''Fakultetit Juridik'' në rrugën ''Milto Tutulani''. Çmimi 550 euro/muaj përfshirë taksat

ID : PRO3378
Adresa: Rruga Milto Tutulani
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Në ‘’Bllok’’, pranë ‘’Gardës’’, jepet me qira super apartament 2+1

Tirana, Bllok
Kontakto për cmimin / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 220 m2

Apartament me qira 2+1 ne zonen e ish-Bllokut.

Tirana, Bllok
700 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen “Vaso Pasha”

Tirana, Bllok
500 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2