• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 4

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ .
Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, me një sipërfaqe prej 100 m2. Me një organizim shumë të mirë me ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode.
Cmimi 350 euro/ muaj

ID : PRO3364
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
200 € / Muaj
ID: PRO4090 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2