• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 110 m2
  • Kati: 7

Jepet me qera ambient për zyra në rrugën ‘’Myslym Shyri’’

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara dhe më strategjike të Tiranës.

Është I organizuar në 3 ambjente, dy tualete, dhe ballkon.

Ka një sipërfaqe prej 110 m2, ndodhet në katin e VII-të të një ndërtimi të ri me dy ashensor.

Eshtë I shtruar me parket, me sistem ngrohje-ftohje inverter në të gjitha dhomat, gjithashtu pallati është I veshur me pllaka ventilimi.

Ky ambient mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi.

Cmimi 650 euro/muaj

ID : PRO3341
Adresa: Myslym shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:650 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qira zyra në ''Myslym Shyr''.

Tirana,
1,000 € / Muaj
ID: PRO3687 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 170 m2

Jepet ambjent për zyra në ''Myslym Shyri''.

Tirana,
300 € / Muaj
ID: PRO3619 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Jepet me qira zyrë pranë ''Myslym Shyrit''.

Tirana,
400 € / Muaj
ID: PRO3277 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2