• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 85 m2
  • Kati: 9

Shitet apartament 2+1 në rrugën ''Dritan Hoxha''.
Apartamenti ndodhet në nje pallat te ri me ashensor, në katin e IX-të , me një sipërfaqe prej 85 m2.
Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronësie.
Cmimi 65.000 Euro

ID : PRO3334
Adresa: laprake
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:65,000 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 9

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 ne shitje ne kompleksin “Lura 5” Gjiri I Lalzit

Durrës, gjiri i Lalezit
320,000 €
ID: PRO4105 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 144.44 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne “Misto Mame”

Tirana, Misto Mame
94,400 €
ID: PRO4099 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 118 m2

Apartament 2+1 në shitje pranë rrugës "Myslym Shyri" Tiranë

Tirana, Rr. "Myslym Shyri"
235,000 €
ID: PRO4085 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 122 m2