• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 138 m2
  • Kati: 7

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Vizion Plusi.
Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, ndodhet në katin e VII-të, dhe me një sipërfaqe prej 138 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti është i mobiluar dhe të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.
Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO3323
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 138 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
200 € / Muaj
ID: PRO4090 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2