• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 1

Jepet me qira ambjent komercial ne qendër të Tiranës. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 90 m2, është I sapo meremtuar e lyer. Ambjenti ndodhet në katin parë të një ndërtimi të ri, dhe ka akses direkt me një nga rrugët më të frekuentuara të kësaj zone. Me nje sipërfaqe rreth 90 m2 e përshtatshme për disa lloje aktivitetesh. Çmimi total 1400 euro/muaj

ID : PRO3317
Adresa: qender
Qyteti: Tirana
Zona: Qender
Cmimi:1,400 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient tek ''Kullat Binjake'' në qendër të Tiranës.

Tirana, Qender
5,061 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 169 m2

Ne qender jepet me qira ambient komercial.

Tirana, Qender
8,000 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 540 m2