• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 72 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi "Green City". Jepet me qira aprtament 1+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë tek kompleksi "Green City" i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit. Apartamenti ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në katin e II-të me nje siperfaqe prej 72m2. Cmimi 250 euro/muaj + 20 euro parkimi ne muaj ne -1.

ID : PRO3294
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:270 €
Sipërfaqja: 72 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament modern tek "Fusha e Avicaionit"

Tirana, Fusha e Aviacionit
1,000 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 153 m2

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi “Simacom”.

Tirana, Fusha e Aviacionit
300 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartament 2+1 me qera tek "Fusha e Aviacionit"

Tirana, Fusha e Aviacionit
400 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2