• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 33 m2

Shitet biznes në ''Ali Dem''
Lokali ndodhet tek zona e Ali Demit. Siperfaqja e mbrendshme e lokalit esht 33m2 ndersa jashte shkon 90m2. Qeraja eshte 510€ plus 90€ taksa e prones. Xhiroja ditore shkon tek 10.000 leke por kjo xhiro behet me kafe, makiato, uje me shum, lokali te jep mundesine qe te fusesh edhe nargjilet sepse ne kte zonë nuk ka asnje lokal tjetër dhe mund të gatuash ndonje gjë si tost, sanduic etj gjë që ndikon direkt te xhiroja ditore.

Cmimi fillestar eshte 25 000 euro

ID : PRO3268
Adresa: ali demi
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:25,000 €
Sipërfaqja: 33 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Ambient/ bar-kafe për shitje në ''Astir''

Tirana, Unaza e Re, Astiri
150,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 75 m2

Ambient/ bar-kafe për shitje përballë ''Ministrisë së Jashtme''.

Tirana, Pranë Ministrisë së Jashtme
340,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 135 m2

Shitet ambjent biznesi tek ''Stacioni I Fundit I Tiranes se Re''.

Tirana, Selite
40,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 51 m2