• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Myslym Shyri”.
Jepet me qira apartament 1+1, I mobiluar në mënyrë modern dhe me shumë shije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, tek ‘’Myslym Shyri’’. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Ndodhet në katin e IV-rt të një pallati VII-të katësh.
Çmimi 350 euro/muaj

ID : PRO3253
Adresa: Myslym shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament unik me qira në Qendrën e Tiranës

Tirana,
700 € / Muaj
ID: PRO2328 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2

Apartament 2+1 me qira në Rr. "Myslym Shyri"

Tirana,
400 € / Muaj
ID: PRO1859 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e " Myslym Shyrit"

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO1743 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2