• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 7

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën "Pandi Dardha", "Laprake". Apartmenti ndodhet në katin e VII-të, me një sipërfaqe prej 90 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, një dhoma gjumi, një tualet. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i gjithi i rikonstrukturuar nga fillimi, me mobilje të reja. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Cmimi 350 euro/ muaj!

ID : PRO3229
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 4+1 me qera në “Laprakë”

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO4130 Dhoma: 4 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 130 m2

Apartament 3+1 me qera pranë rr. ”Pandi Dardha” Laprake, Tirane.

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO1549 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 170 m2

Apartament 3 + 1me qera ne "Laprake"

Tirana, Laprake
380 € / Muaj
ID: PRO3405 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 160 m2