• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 me qira pranë ‘’21 Dhjetorit’’.
Jepet me qira apartament 1+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë qendrës, tek 21 Dhjetori. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO3217
Adresa: Rruga Frosina Plaku
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qera prane "21-Dhjetorit"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
500 € / Muaj
ID: PRO3073 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 tek "21 Dhjetori" Rruga “Frosina Plaku”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
350 € / Muaj
ID: PRO4157 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 per zyra pranë "21 Dhjetorit"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
400 € / Muaj
ID: PRO4153 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2