• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 6

Jepet me qera, apartament 1+1 në zonen e "Ish Bllokut" . Jepet me qera apartament me sipërfaqe totale 70 m2 dhe ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është I mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Çmimi: 500 euro/muaj.

ID : PRO3205
Adresa: bllok
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Në ‘’Bllok’’, pranë ‘’Gardës’’, jepet me qira super apartament 2+1

Tirana, Bllok
Kontakto për cmimin / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 220 m2

Apartament me qira 2+1 ne zonen e ish-Bllokut.

Tirana, Bllok
700 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen “Vaso Pasha”

Tirana, Bllok
500 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2