• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 110 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 tek ''Fusha e Aviacionit''. Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë, i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit. Apartamenti është përfunduar dhe ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në pallati të ri me ashensor, ka një sipërfaqe totale prej 124.52 m2, dhe 110.20 m2 neto. Apartamenti disponon certifikate pronesie Cmimi 800 euro/m2, Total 99.620 euro

ID : PRO3182
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:99,620 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet super apartament 3+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
107,156 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 101 m2

Shiten apartamente 2+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
94,696 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 85 m2

Shiten apartamente 1+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
60,965 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2