• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 58 m2

Shitet apartament 1+1 në ‘’Dhermi’’.
Apartamenti ndodhet në Dhermi me pamje fantasktike nga deti. Ka një sipërfaqe totale prej 57.99 m2 dhe 54.2 m2 neto. Punimet e apartamentit janë bashkëkohore, prona është konform me të gjitha normave ligjore në fuqi. Pallati është ndërtim I viteve të fundit, I pozicionuar në një ndër zonat më të frekuentuara nga turistës.
Cmimi 1200 euro/m2
Cmimi total 69.600 euro

ID : PRO3136
Adresa: Dhermi
Qyteti: Dhermi
Zona: Dhermi
Cmimi:69,600 €
Sipërfaqja: 58 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1