• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 4

Jeept me qira super apartament 1+1 me qira tek ''Rruga Ibrahim Rugova'' në Bllok.
Apartament është I organizuar në një ambient ndenje, dhe nje ambjent ngrënie të vecantë, një dhomë gjumi , një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin e IV-rt, me një sipërfaqe prej 100m2. Zona qe ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta, si farmaci, supermarkete, bare etj.
Çmimi 400 euro / muaj

ID : PRO3098
Adresa: Rruga Ibrahim Rugova
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira ne “Bllok”

Tirana, Bllok
600 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament 3+1 me qira në zonën e “Ish Bllokut”.

Tirana, Bllok
800 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Apartament me qira 2+1 ne Bllok

Tirana, Bllok
700 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2