• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament modern 1+1 ne shitje te "Usluga". Apartamenti është i organizuar në nje dhome gjumi, një dhomë ndenjie me një kuzhinë të përbashkët, një tualet dhe një ballkon. Ka nje sipërfaqe prej 58 m2, dhe ndodhet ne një pallat të ri me ashensor. Zona ku ndodhet apartamenti ofron shumë lehtësira të shumta si prania e supermarketeve, bareve, farmacive, bankave, etj. Apartamenti shitet i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme. Orientimi I apartamentit është nga jugu cfarë të mundëson një ndricim gjatë gjithë ditës, gjithashtu është i pajisur me certifikatë pronësie.

ID : PRO3089
Adresa: prane Usluges
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Stacionit te Trenit
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet ose Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën ‘’Jordan Misja’’.

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
130,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Usluga’’

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
107,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 117 m2

Shitet apartament 2+1, ne Rrugën "Haxhi Hysen Dalliu''.

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
135,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2