• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 59 m2

Shitet apartament 1+1 në Rrugen "Hysen Haxhi Dalliu". Apartamenti eshte i organizuar ne, nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e VI-te banim, me nje siperfaqe bruto prej 67,5 m2 dhe 59 m2 neto. Apartamenti ndodhet ne ndodhet në një kompleks të ri dhe eshte ne pritje te certifikates se pronesise. Cmimi 1250 euro/m2 Cmimi total 84.400 euro

ID : PRO3068
Adresa: Rruga Hysen Haxhi Dalliu
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Stacionit te Trenit
Cmimi:84,400 €
Sipërfaqja: 59 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet ose Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën ‘’Jordan Misja’’.

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
130,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Usluga’’

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
107,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 117 m2

Shitet apartament 2+1, ne Rrugën "Haxhi Hysen Dalliu''.

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
135,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2