• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 92 m2
  • Kati: 1

Shitet shtepi private ne "Durres".
Shtepia eshte nje kateshe dhe eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet si dhe një verandë në hyrje të banesës. Ambjenti ka nje siperfaqe trualli prej 149 m2, dhe 92 m2 siperfaqe e nderteses. Vendodhja e shtepise te ofron shume facilitete te nevojshme dhe ndodhet ne nje zone te aksesueshme ne Durres, ne Rrugen "Plazh" eshte afer xhamise me 4 minare tek "lagjja 13" dhe eshte 7 minuta larg detit.
Shtepia është e pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 55,000 euro

ID : PRO3056
Adresa: Durres
Qyteti: Tirana
Zona: Durres - Tirane
Cmimi:55,000 €
Sipërfaqja: 92 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1
Google Maps